Dekoracje wnętrz

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również projekt oraz wykonanie różnego rodzaju dekoracji zarówno do powierzchni biurowych, jak i mieszkalnych:

  • Panele szklane – kuchenne:  oklejenie szkła grafiką można stosować na elementach m.in. w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach, które są bezpośrednio narażone na negatywne oddziaływanie czynników takich jak woda i temperatura. Zastosowanie indywidualnych rozwiązań projektowych wzbogaca wnętrza i nadaje im wyjątkowy charakter.
  • Fototapety: to doskonały sposób na niepowtarzalną aranżację wnętrza zaprojektowaną według własnego pomysłu. Kiedy trudno o dobór wzoru z dostępnych na rynku wzorników warto wypróbować fototapety, które pozwolą wyjść poza ramy ograniczeń nałożonych przez masowe i ogólnodostępne wzory oraz otoczyć się tym, co szczególnie się Państwu spodoba. Fototapetą może być na przykład panorama miasta lub jakakolwiek inna fotografia (np. zdjęcie makro rośliny, abstrakcyjny wzór czy ulubione zdjęcie z wakacji). Pod względem projektów nie ma żadnych ograniczeń.
  • Wycinane naklejki naścienne: naklejki wycinane ze specjalnej folii ORACAL 638 Wall Art są prostym sposobem na efektowne dekorowanie ścian wektorowymi wzorami graficznymi. Szczególnie sprawdzają się w sytuacji, gdy ciężko jest uzyskać pożądany efekt poprzez zastosowanie standardowych technik malarskich. Natomiast w folii wyciąć można praktycznie wszystko – różnego rodzaju kształty, obrysy oraz kontury. Naklejki mogą być zestawiane kontrastowo z kolorem ścian lub być odcieniem danej kolorystyki.
  • Naklejki na meble, drzwi, okna, sprzęt AGD:  tego typu naklejki są świetnym sposobem na nadanie wnętrzu nowego, indywidualnego charakteru. Wśród dostępnych wzorów są ciekawe rozwiązania np. o fakturze imitującej skórę lub karbon. Można również drukować na foliach dowolne wzory, dostosowując je do wystroju wnętrza.
  • Folie na szyby (przeszklenia) powodujące efekt piaskowania :  ciekawy efekt piaskowanego szkła można uzyskać przez zastosowanie folii szronionej. Świetnie nadaje się ona do przeszkleń, uszlachetniając oklejone powierzchnie. W zależności od zastosowania, nadaje wnętrzom dekoracyjny lub bardziej nowoczesny charakter. Polecany szczególnie do biur.